Warning: Undefined array key "options" in /home/klient.dhosting.pl/cukier/domseniorazdroj.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Opcje pobytu - Dom Seniora | Świeradów-Zdrój
ul. Sudecka 22

59-850 Świeradów-Zdrój

537 161 029

Telefon kontaktowy

Opcje pobytu

Pobyt krótkoterminowy

Przeznaczona dla Seniorów wymagających opieki w trakcie czasowej nieobecności rodziny, nawet w nagłych przypadkach.

Serdecznie zapraszamy do Domu Seniora „Zdrój”, stworzonego z myślą o opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz zapewnienia im komfortowych i bezpiecznych warunków pobytu.

Profesjonalna kadra na co dzień dokłada starań by nasi Pensjonariusze cieszyli się domową, przyjemną atmosferą. Cały teren ośrodka, wraz z otaczającym go ogrodem dostosowany jest do potrzeb naszych pensjonariuszy, dzięki czemu jest doskonałym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W okolicy ośródka znajduje się również wiele atrakcji stąd nasz ośrodek jest idealnym miejscem pobytu na krótki czas dla osób wymagających opieki np:. na czas ich rehabilitacji lub po prostu wakacyjnego wypoczynku z dala od zgiełku miasta.

Pokoje – 1,2,3 osobowe posiadają własną łazienkę. Dom seniora „Zdrój” dysponuje wspólną przestrzenią dla Pensjonariuszy. To miejsce do wspólnych rozmów, oglądania ulubionych programów telewizyjnych.

Nasza kuchnia zapewnia zdrowe, smaczne i zróżnicowane posiłki pięć razy dziennie. W razie potrzeby dostosowujemy posiłki do diety i zaleceń lekarza oraz zapewniamy karmienie.

W ramach terapii zajęciowej proponujemy szereg aktywizacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, zadzwoń lub umów się na wizytę wstępną.

Pobyt długoterminowy

Przeznaczona dla osób pragnących spędzić jesień życia w komfortowych warunkach i przy pomocy wykwalifikowanego personelu.

Stała opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi jest główną częścią działalności Domu Seniora Zdrój.

Chcemy by nasz ośrodek był miejscem przytulnym i bezpiecznym, by to miejsce stało się dla naszych Pensjonariuszy drugim domem. Nastawiamy się na potrzeby naszych Mieszkańców i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Jednocześnie zapewniamy profesjonalną, całodobową opiekę.

Ośrodek dysponuje pokojami – 1,2,3 osobowymi – posiadającymi własną łazienkę. Wszystkie pokoje i łazienki posiadają usprawnienia ułatwione poruszanie się.

Dom seniora Zdrój dysponuje wspólną przestrzenią dla Pensjonariuszy i ogrodem, w którym można spędzać ciepłe dni na świeżym powietrzu.

Nasza kuchnia zapewnia zdrowe, smaczne i zróżnicowane posiłki pięć razy dziennie, oraz nieograniczony dostęp do napojów i przekąsek w ciągu dnia.

W razie potrzeby dostosowujemy posiłki do diety i zaleceń lekarza oraz zapewniamy karmienie.

W ramach aktywizacji psycho-fizycznej oferujemy naszym pensjonariuszom terapie zajęciowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, zadzwoń lub umów się na wizytę wstępną.